Proponujemy współpracę przy dystrybucji/ sprzedaży naszego nowego produktu - masztu flagowego samochodowego z flagą z logo klubu lub z flagą dwustronną z logo klubu z jednej strony i logo sponsora z drugiej.

Nasz nowy gadżet sportowy (wzór zgłoszony w Urzędzie Patentowym RP), jest w wielu krajach niezwykle popularnym wśród kibiców i fanów sportu środkiem spontanicznego wyrażania swojej sympatii dla danego klubu sportowego, radości ze zwycięstwa itp.
Ze względu na prostotę montażu i demontażu (bez ingerencji w blacharkę) maszt z flagą można też wykorzystać podczas imprez sportowych jako poręczną flagę kibica.

Niezaprzeczalnymi zaletami nowego produktu są:

  • przyciąganie uwagi przez ruchomy element (flaga) i wyróżniający się wygląd samochodu z flagą,
  • flaga jest doskonale widoczna i czytelna nawet na bardzo zatłoczonej drodze,
  • prostota montażu i demontażu (maszt flagowy zakładany jest na opuszczoną szybę samochodu, po jej podniesieniu maszt jest całkowicie umocowany).

Maszt o długości całkowitej 52 cm wykonany jest z białego, elastycznego plastiku, co podwyższa odporność masztu na jazdę z dużymi prędkościami.
System zabezpieczeń zapobiega samoczynnemu zsuwaniu się flagi.
Przy zamówieniach powyżej 1000 szt. kolor do uzgodnienia.
Flaga uszyta jest z dzianin poliestrowych, pole zadruku max 31 x 35 cm.
Produkt dostępny jest jako sam maszt lub w komplecie z zamówioną flagą .
Sprzedaż flagi samochodowej z logo Państwa klubu lub logo sponsora i klubu, we wskazanych punktach sprzedaży, może mieć istotny wymiar finansowy.
W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt.


Zapraszamy do współpracy.