Firma Istrapol prezentuje swój nowy produkt - maszt flagowy samochodowy, błyskawiczny w montażu i demontażu, bez ingerencji w blacharkę pojazdu.

Pod względem funkcjonalności i wielości zastosowań w sferze szeroko pojętej reklamy i rozrywki jest to znakomity produkt, niezwykle efektywny w stosunku do kosztów, na bazie którego można budować akcje promocyjne, reklamę nowych produktów, identyfikację wizualną współpracowników firmy itd.
Flaga samochodowa w szczególności jest pomocna przy budowaniu marki i wizerunku firmy, a także utrwalaniu w świadomości klientów logo firmy lub towaru.
Nasz produkt jest też wyjątkowo przydatny do wyróżnienia i podkreślenia wspólnego uczestnictwa we wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, zlotach, rajdach, imprezach biznesowych, kulturalnych i innych okolicznościowych.
Flaga samochodowa jest też środkiem zamanifestowania przynależności do grupy ludzi
o podobnych celach działania ( np.: strajk), poglądach ( np.: wybory, akceptacja przystąpienia do UE), zainteresowaniach (sport) lub podkreślających przynależność narodową, terytorialną, miejsce pracy itd....
Flaga samochodowa to także popularny wśród kibiców i fanów sportu środek spontanicznego wyrażania swojej sympatii do danego klubu lub sportowca, radości ze zwycięstwa itp...
Ze względu na prostotę demontażu maszt z flagą można wykorzystać podczas imprez sportowych jako poręczną flagę kibica.

Niezaprzeczalnymi zaletami nowego produktu są:

  • przyciąganie uwagi ze względu na ruchomy element (flaga) i niezwyczajny wygląd samochodu z flagą , a potem przeniesienie uwagi na cały pojazd np.: z innymi danymi o firmie,
  • doskonałe wyróżnienie pojazdu spośród innych, nawet na zatłoczonej ulicy,
  • niskie koszty oznakowania samochodu,
  • prostota montażu i demontażu (maszt zakładany jest na opuszczoną szybę samochodu, po jej podniesieniu maszt jest całkowicie umocowany).

Maszt ( wzór zastrzeżony) o długości całkowitej 51 cm wykonany jest z białego, elastycznego plastiku, co podwyższa odporność masztu na jazdę z dużymi prędkościami.
System zabezpieczeń zapobiega samoczynnemu zsuwaniu się flagi.
Przy zamówieniach powyżej 1000 szt. kolor do uzgodnienia.
Flaga uszyta jest z dzianin poliestrowych, pole zadruku maksymalnie 30x40cm.

Produkt dostępny jest jako sam maszt lub w komplecie z zamówioną flagą.


Zapraszamy do współpracy.